Specjalistka ds. e-commerce Amazon z j. ang. i/lub niem.

Nasza Przygoda z Amazon zaczęła się w 2015 roku.

Widząc nieodwracalne trendy wzrostowe w e-commerce, na początku nieśmiało potem coraz odważniej, zaczęliśmy pomagać naszym klientom B2B w zwiększaniu obrotów dzięki sprzedaży internetowej.

Po kilku latach, zebraliśmy niezbędne doświadczenie, kapitał oraz wiedzę o rynku aby rozszerzyć naszą działalność. Tak powstał SELLECTRON.

Studiujesz? Tematyka e-commerce oraz marketplace jest Ci bliska? Widzisz tylko przyspieszające trendy wzrostowe w sprzedaży internetowej?Jeśli odpowiedź brzmi 3x tak to ta oferta jest dla Ciebie.Sellectron jest spółką z o.o. powołaną celem dalszego rozwijania naszego biznesu polegającego na rozwoju i optymalizacji marketplace w e-commerce.Specjalizujemy się w obsłudze klientów w ramach AMAZON - który lada dzień wchodzi oficjalnie do Polski.Posiadamy już grupę klientów, stabilne przychody i plan na rozwój - jedyne czego nam brakuje to dynamicznej, proaktywnej osoby która pomoże nam zwiększać przychody naszych klientów.
Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, poszukujemy osoby dynamicznej, pro aktywnej, komunikatywnej w j.ang i lub niemieckim,
Zadania
  • • Tworzenie listingów, obsługa bieżących zamówień, tworzenie kampanii marketingowych,
  • • Bieżąca, codzienna obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
  • • Kompleksowa obsługa Seller Central, Baselinker oraz narzędzi do analityki sprzedaży,
  • • Tworzenie cyklicznych raportów sprzedażowych,
  • • Doradzanie przy wyborze nowych produktów.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:Internet/Nowe media
  • Region:mazowieckie
  • Miasto:ZDALNA PRACA
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/924/02/2021
Oferta ważna do:2021-12-31