Designer / Junior Front-End Developer

Poszukujemy nowych pracowników dla naszej firmy - Ei System - dynamicznie działającego wydawnictwa edukacyjnego, tworzącego od kilkunastu lat multimedialne programy i nowoczesne pomoce dydaktyczne dedykowane edukacji przedszkolnej i szkolnej.  Jeśli masz zmysł estetyczny i zwracasz uwagę na detale, jesteś osobą sumienną i sprawnie zarządzasz swoimi zadaniami, jesteś osobą niezawodną i potrafisz planować pracę, dobrze czujesz się pracując w zespole. Wyślij nam koniecznie CV i swoje portfolio!
Wymagania
  • status studenta lub absolwenta studiów na kierunku grafika, specjalność animacja i grafika interaktywna lub projektowanie gier
  • dobra znajomość pakietu programów Adobe, a w szczególności Adobe Animate oraz Illustrator
  • znajomość podstaw języka Java i HTML
  • praktyczna znajomość projektowania i programowania animacji interaktywnych
  • prezentacja portfolio zawierającego dotychczasowe realizacje ze wskazaniem Twojego wkładu oraz wykorzystanych technologii
Zadania
  • przerabianie animacji interaktywnych,
  • projektowanie i programowanie animacji interaktywnych
  • praca nad bieżącymi projektami w firmie
  • projektowanie materiałów graficznych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: Reklama/Grafika
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/882/01/2021
Oferta ważna do: 2021-02-01