Młodszy opiekun projektów IT / Junior project manager

cogitech działa w obszarach usług programistycznych, oprogramowania dedykowanego oraz administracji IT, oferując szeroki wachlarz usług i produktów własnych. W związku z dynamicznym rozwojem naszego software house poszukujemy do zespołu Młodszego opiekuna projektów IT / Junior project manager gotowego na duże wyzwania. Oferujemy: - Pracę przy interesujących projektach dla ciekawych marek, - Stałą posadę w najlepszym zespole na świecie, #cogiTeam - Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej - Dostęp do biblioteczki firmowej - Wygodne stanowisko pracy wyposażone w wysokiej jakości sprzęt i oprogramowanie - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, forma współpracy zgodnie z Twoimi preferencjami - Pracę dostępną od zaraz - Niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne - Nieograniczone zapasy kawy, latem chłodne napoje - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, forma współpracy zgodnie z Twoimi preferencjami
Wymagania
  • Doświadczenie (niekoniecznie komercyjne) w realizacji projektów IT
  • Podstawowa wiedza w obszarze technologii wykorzystywanych w budowaniu aplikacji WEB i mobile
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Pasja, pozytywna energia, chęć rozwoju
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Redmine, JIRA)
Zadania
  • Obsługa projektów nowych i utrzymaniowych
  • Komunikacja z klientami oraz zespołem projektowym
  • Systematyzacja zadań, utrzymywanie dobrego flow pracy zespołu
  • Analiza potrzeb klienta i tworzenie oraz utrzymywanie specyfikacji produktów (we współpracy z analitykiem i resztą zespołu)
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: IT
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/880/01/2021
Oferta ważna do: 2021-02-01