Młodszy administrator

HqNetworks dostarcza rozwiązania z zakresu administracji, doradztwa, wsparcia i bezpieczeństwa IT dla małych, średnich firm. Nasze portfolio to ponad setka zadowolonych klientów, kilkaset obsługiwanych serwerów i kilkaset terabajtów ruchu sieciowego miesięcznie. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy do zespołu Młodszego Administratora gotowego na podjęcie współpracy od zaraz.  Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV i kilka słów o tym dlaczego chciałbyś być Młodszym Administratorem w naszym zespole na praca@cogitech.pl
Wymagania
  • Pozytywna energia, zaangażowanie i chęci rozwoju
  • Znajomość systemów z rodziny Windows i Unix
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN, WAN
  • Przynajmniej podstawowa wiedza na temat utrzymania serwerów www, bazodanowych i maili
  • Doświadczenie w budowie, modernizacji i diagnozie sprzętu komputerowego
  • Umiejętność pracy w konsoli (CLI)
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
  • Znajomość systemów wirtualizacji (xen, Vmware)
  • Znajomość systemów monitoringu (cacti, zabbix)
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość dowolnego systemu ERP od strony administracyjnej
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość środowisk AWS, OVH
Zadania
  • Obsługa sieci, serwerów, aplikacji klientów i zasobów firmowych
  • Zarządzanie środowiskiem aplikacji, wsparcie dla zespołu programistów
  • Obsługa serwisowa klientów
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: IT
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/878/01/2021
Oferta ważna do: 2021-01-31