Junior QA – tester

cogitech działa w obszarach usług programistycznych, oprogramowania dedykowanego oraz administracji IT, oferując szeroki wachlarz usług i produktów własnych. W związku z rozwojem obszaru QA naszego software house poszukujemy do zespołu Junior QA gotowego na duże wyzwania. Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV i kilka słów o tym dlaczego chciałbyś być Junior QA w naszym zespole na praca@cogitech.pl
Wymagania
  • Kreatywność – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły
  • Spostrzegawczość, dociekliwość i umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie, niekoniecznie komercyjne w pracy z produktami lub usługami IT
  • Wiedza w zakresie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania webowego i mobilnego
  • Znajomość podstawowych narzędzi testowych i developerskich w przeglądarkach internetowych
  • Mile widzaine:
  • Znajomość zasad SEO
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
Zadania
  • Tworzenie schematów testów, dokumentacji testowej
  • Usystematyzowana ocena jakości i funkcjonalności projektów
  • Aktywny wpływ na rozwój polityki jakości usług i produktów Cogitech
  • Testowanie aplikacji webowych i mobilnych w różnych środowiskach wirtualnych i fizycznych
  • Współpracę z zespołem UX, PM i grafików w celu dostarczania najwyższej jakości produktu do klienta
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: IT
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/877/01/2021
Oferta ważna do: 2021-01-31