Animator czasu wolnego

Grecos Holiday to czołowy touroperator na rynku, specjalizujący się w organizowaniu dla naszych Klientów Wielkich Greckich Wakacji. Jesteś przebojowy, kreatywny i potrafisz zarażać dobrym humorem? Zostań Specjalistą ds. Uśmiechu i dołącz do teamu ANIMATORÓW GRECOSA! Oferujemy: • pracę w sezonie letnim 2021 w najlepszych resortach w słonecznej Grecji, • zatrudnienie jako animator dzieci w Klubie Delfinki lub animator dorosłych w Klubie OPA! Grecos, • szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów, • konkurencyjne wynagrodzenie, • opłacony bilet lotniczy w dwie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.
Wymagania
  • • kreatywność, głowa pełna pomysłów jak zapewnić dzieciom i dorosłym niepowtarzalne wspomnienia z wakacji,
  • • umiejętność pracy w zespole,
  • • przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • • dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu (mile widziane osoby z doświadczeniem instruktora fitness, zumby, tańca),
  • • pozytywne podejście do dzieci (atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi).
Zadania
  • • pasja i zaangażowanie godne pozazdroszczenia przez wszystkich turystów,
  • • prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci (dni tematyczne, gry i zabawy sportowe, plastyczne, integracyjne, mini disco) i/ lub dorosłych (zajęcia fitness, animacje sportowe i taneczne, program wieczorny),
  • • rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: Inne
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/873/12/2020
Oferta ważna do: 2021-03-31