Pilot wycieczek

Grecos Holiday to czołowy touroperator na rynku, specjalizujący się w organizowaniu dla naszych Klientów Wielkich Greckich Wakacji. Kochasz podróże i lubisz pracować z ludźmi? Jesteś kontaktowy, pełen pasji i potrafisz snuć pasjonujące opowieści? Dołącz do zespołu KALIMERA GRECOS! i zostań pilotem wycieczek w Grecji! Oferujemy: • pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi na jednej z greckich destynacji w sezonie letnim 2021 z możliwością przedłużenia współpracy, • konkurencyjne warunki finansowe, • zapewnione przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie, strój służbowy, narzędzia pracy, • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy, • pracę dla dynamicznie rozwijającego się touroperatora, jednego z największych na rynku polskim, • możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.
Wymagania
  • • uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy,
  • • zaangażowania i motywacji do podnoszenia swoich kompetencji,
  • • pasji do podróżowania i umiejętności dzielenia się nią z naszymi klientami,
  • • chęci do stania się ekspertem Wielkich Greckich Wakacji!
Zadania
  • • zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem),
  • • dyspozycyjność do wyjazdu na okres od 4 do 6 miesięcy w sezonie letnim 2021,
  • • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • • mile widziane uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych, odbyte kursy i szkolenia zawodowe,
  • • znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: Inne
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/872/12/2020
Oferta ważna do: 2021-02-28