Ekspert/tka Interpersonalny/a Facylitator/ka

InPhoTech Sp. z o.o. jest wiodącą polską firmą zaawansowanych technologii wdrażającą do przemysłu nowoczesne rozwiązania światłowodowe. Podstawowa działalność spółki to transfer innowacyjnych rozwiązań do przemysłu oraz opracowywanie i wytwarzanie własności intelektualnej w zakresie fotoniki – określanej mianem technologii XXI wieku. Stałe rozwijanie unikalnej, polskiej technologii światłowodów specjalnych pozwala InPhoTech na elastyczne podejście do realizowania wyzwań stawianych przez przemysł w celu zwiększenia jego bezpieczeństwa i efektywności, w ten sposób umożliwiając skokowy wzrost jego produktywności i konkurencyjności.

W naszej pracy korzystamy z osiągnięć polskiej szkoły światłowodowej, która prężnie i przede wszystkim całkowicie samodzielnie zaczęła się rozwijać w latach 70tych XX wieku, osiągając dziś najwyższy światowy poziom. Opierając się na naszych rodzimych rozwiązaniach i na najnowszych odkryciach tworzymy zupełnie nową jakość, którą śmiało nazywamy technologią przyszłości.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam w podnoszeniu efektywności pracy zespołu, budowaniu relacji i komunikacji pomiędzy specjalistami. Jeśli jesteś osobą kreatywną, posiadasz predyspozycje przywódcze i chcesz się rozwijać w pracy Facylilatora - ta oferta jest dla Ciebie. Prosimy o przesłanie na adres: jobs@inphotech.pl kompletu dokumentów w języku angielskim :  •CV, • Listu motywacyjnego, • Wizji kandydata/tki dotyczącej Jego/Jej działalności w naszej firmie (np. krótka prezentacja w PowerPoint) – prosimy wyjaśnij nam dlaczego i po co chcesz z nami współpracować i jak sobie wyobrażasz realizację swoich celów zawodowych  • Referencji w postaci listu rekomendacyjnego lub kontaktu do osoby mogącej polecić kandydata/tkę.  Czekamy na Ciebie! Prosimy o zawarcie pod dokumentem CV podpisanej klauzuli:  Niniejszym oświadczam, iż zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych Brin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Elbląskiej 67 lok. 159 (kod pocztowy: 01-737 Warszawa), w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Wskazuję, że dane osobowe podaję w sposób dobrowolny i oświadczam, iż są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o wszelkich przysługujących mi prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnych prowadzonych przez nas rekrutacjach dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brin sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie również dla celów przyszłych rekrutacji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Predyspozycje przywódcze (jasna wizja celów, myślenie „outside the box”)
  • Zdolności operacyjne – analiza i integracja informacji docierających z różnych źródeł i szybka reakcja na zmieniające się warunki
  • Budowanie efektywnych relacji, rozwijanie talentów oraz budowanie firmy opartej na wartościach
  • Wywieranie wpływu, wyzwalanie kreatywności członków zespołu
  • Wspieranie pracowników w dążeniu do celu
  • Tolerancja dla różnorodność
  • Komunikowanie się z wykorzystaniem różnych stylów komunikacji; dostosowania komunikatów do stylu i preferencji odbiorcy
  • Umiejętność negocjacji i mediacji między członkami zespołu
  • Wysoka kultura i organizacja pracy
  • Umiejętność pisania dobrych jakościowo tekstów (artykuły, raporty, analizy)
  • Umiejętność tworzenia w zespołach atmosfery współpracy i zaufania
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Zadania
  • Podnoszenie efektywności pracy zespołu
  • Budowanie relacji w zespole
  • Wsparcie komunikacji między specjalistami interdyscyplinarnymi oraz organizacji pracy zespołu
  • Organizowanie procesów zespołu• Koordynowanie pracy zespołu
  • Pomoc w rozwijaniu kreatywnego myślenia i kreatywnego działania
  • Raportowanie efektów do przełożonego
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: Edukacja
  • Region: mazowieckie
  • Miasto: Ołtarzew
  • Wynagrodzenie: Nie
Ref: CDV/846/10/2020
Oferta ważna do: 2020-10-30