Researcher/Asystent/-ka w dziale rekrutacji

HR to dla nas Human Relations

HR zwykle definiuje się jako Human Resources czyli Zasoby Ludzkie. Dla nas to Human Relations.

W kontaktach z naszymi Klientami, Kandydatami i Pracownikami nastawiamy się zawsze na tworzenie długofalowych relacji.

Uprzedmiotowienie, masowość, niezrozumienie, obojętność, powierzchowne traktowanie. Większość agencji rekrutacyjnych cierpi na te same przypadłości. Żadnej z nich nie doświadczysz, pracując z nami. Bo na pytanie, który człowiek jest dla nas najważniejszy, zawsze odpowiadamy tak samo. Każdy.

Prowadzimy rekrutacje stałe i rekrutacje tymczasowe

Żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów i Kandydatów, działamy w ramach dwóch jednostek – Mondi Polska oraz Mondi PRO.

Mondi Polska to rekrutacje tymczasowe do pracy w Niemczech i Polsce. Poszukujemy fachowców chcących rozpocząć nową ścieżkę kariery i wspieramy ich w stawianiu na niej kolejnych kroków. Współpraca z nami to pewność, bezpieczeństwo i jasne warunki zatrudnienia.

Mondi PRO zajmuje się prowadzeniem rekrutacji specjalistycznych i menedżerskich dla Klientów z całego świata. Najczęściej działamy w branży produkcyjnej oraz logistycznej, ale nie boimy się nowych wyzwań.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.  Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych  Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko:  Researcher/ Asystent/ka w dziale rekrutacji Miejsce pracy: Poznań (centrum miasta) Dlaczego warto z nami współpracować? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak zgranego zespołu jak nasz! W naszej pracy kierujemy się jasno określonymi wartościami. Mając świadomość wpływu naszej organizacji na otoczenie, angażujemy się również w działania z zakresu Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable HRM): Jesteśmy członkami programu EKOlogiczni w Biznesie Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników, prowadząc szeroko zakrojone działania z zakresu Employer Brandingu Dbamy o środowisko: segregujemy odpady, ograniczamy zużycie papieru i plastiku, angażujemy się w akcje mające na celu ochronę środowiska naturalnego Podejmujemy inicjatywy sportowe, mając na uwadze wzajemne zdrowie i dobre samopoczucie Wspieramy lokalną społeczność m.in. świetlicę socjoterapeutyczną oraz domy dziecka Zapewniamy:   Stabilne warunki zatrudnienia Komfortowe biuro w centrum miasta Szkolenie wdrożeniowe Przyjazną atmosferę Prywatną opiekę medyczną Współpracę ze zgranym, wspierającym zespołemPoznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację.  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. polskim na adres e-mail: kariera@mondi-polska.pl
Wymagania
  • Sprawne poruszanie się na grupach na Facebook'u (wyszukiwanie, udostępnianie postów, kontakt z użytkownikami)
  • Lubisz, gdy dużo się dzieje i świetnie łączysz wiele obowiązków (studia + pracę + działalność dodatkową)
  • Interesujesz się branżą HR i chcesz się w niej rozwijać
  • Jesteś studentką/em ostatniego roku studiów lub absolwentką/em
  • Myślisz kreatywnie i poszukujesz nieszablonowych rozwiązań
Zadania
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez działania na Facebook'u (redagowanie i udostępnianie postów na wyszukanych grupach)
  • Bieżący kontakt z kandydatami (odpowiedzi pod postami i na wiadomości prywatne, wstępne rozmowy telefoniczne)
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • Wsparcie w telefonicznej weryfikacji kandydatów
  • Dbanie o pozytywne relacje z kandydatami
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: HR/Zasoby ludzkie
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/844/10/2020
Oferta ważna do: 2020-11-15