Młodszy specjalista ds. rekrutacji - bez doświadczenia

HR to dla nas Human Relations

HR zwykle definiuje się jako Human Resources czyli Zasoby Ludzkie. Dla nas to Human Relations.

W kontaktach z naszymi Klientami, Kandydatami i Pracownikami nastawiamy się zawsze na tworzenie długofalowych relacji.

Uprzedmiotowienie, masowość, niezrozumienie, obojętność, powierzchowne traktowanie. Większość agencji rekrutacyjnych cierpi na te same przypadłości. Żadnej z nich nie doświadczysz, pracując z nami. Bo na pytanie, który człowiek jest dla nas najważniejszy, zawsze odpowiadamy tak samo. Każdy.

Prowadzimy rekrutacje stałe i rekrutacje tymczasowe

Żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów i Kandydatów, działamy w ramach dwóch jednostek – Mondi Polska oraz Mondi PRO.

Mondi Polska to rekrutacje tymczasowe do pracy w Niemczech i Polsce. Poszukujemy fachowców chcących rozpocząć nową ścieżkę kariery i wspieramy ich w stawianiu na niej kolejnych kroków. Współpraca z nami to pewność, bezpieczeństwo i jasne warunki zatrudnienia.

Mondi PRO zajmuje się prowadzeniem rekrutacji specjalistycznych i menedżerskich dla Klientów z całego świata. Najczęściej działamy w branży produkcyjnej oraz logistycznej, ale nie boimy się nowych wyzwań.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rekrutacji - bez doświadczenia Miejsce pracy: Poznań (centrum miasta) Dlaczego warto z nami współpracować? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak zgranego zespołu jak nasz! W naszej pracy kierujemy się jasno określonymi wartościami. Mając świadomość wpływu naszej organizacji na otoczenie, angażujemy się również w działania z zakresu Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable HRM): Jesteśmy członkami programu EKOlogiczni w Biznesie Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników, prowadząc szeroko zakrojone działania z zakresu Employer Brandingu Dbamy o środowisko: segregujemy odpady, ograniczamy zużycie papieru i plastiku, angażujemy się w akcje mające na celu ochronę środowiska naturalnego Podejmujemy inicjatywy sportowe, mając na uwadze wzajemne zdrowie i dobre samopoczucie Wspieramy lokalną społeczność m.in. świetlicę socjoterapeutyczną oraz domy dziecka Zapewniamy: Szkolenie wdrożeniowe Komfortowe biuro w centrum miasta Stabilne warunki współpracy (umowa o pracę) Przyjazną atmosferę Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych Współpracę ze zgranym, wspierającym zespołem Prywatną opiekę medyczną Zainteresowana/y? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj.
Wymagania
  • proaktywność i umiejętność łączenia różnorodnych obowiązków (studia, praca, działalność dodatkowa - np. stowarzyszenia, wolontariaty, koła naukowe itp.)
  • dostępność do pracy min. 30 h/tydzień (studenci zaoczni lub studenci dzienni lat studiów ze wskazaną dostępnością)
  • gotowość do nauki i poznania pracy w rekrutacjach
  • zainteresowanie branżą HR i chęć rozwoju w obszarze rekrutacji
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
  • zaangażowanie i skoncentrowanie na efektywnej realizacji zadań
Zadania
  • nauczysz się samodzielnego rekrutowania na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • poznasz różne sposoby poszukiwania kandydatów
  • wdrożymy Ciebie w przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • pokażemy Tobie jak budować pozytywne relacje z kandydatami
  • wprowadzimy Cię w codzienną współpracą z zespołem rekrutacyjnym
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: HR/Zasoby ludzkie
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/839/09/2020
Oferta ważna do: 2020-10-31