Doradca zawodowy

Centrum Integracji Społecznej przy Stowarzyszeniu ETAP poszukuje doradcy zawodowego. Centrum prowadzi program reintegracji społecznej i zawodowej osób bezrobotnych zagrożonych wykluczeniem społecznym. Uczestnicy na warsztatach uczą się konkretnego zawodu. Podczas pobytu w Centrum nabywają nawyk pracy, uczą się odpowiedzialności, sumienności, punktualności, jak funkcjonować w grupie. Centrum jest dla nich etapem w życiu podczas którego mogą zmienić siebie i podjąć pracę. Zajęcia dla uczestników odbywają się 5 dni w tygodniu przez 6 godzin dziennie od 7.30 do 13.30. W poniedziałek odbywają się zajęcia edukacyjne. Pozostała część tygodnia poświęcona jest na naukę zawodu na jednym z warsztatów zawodowych. Wymagania: -wykształcenie wyższe -minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze doradztwa zawodowego dla osób dorosłych - bardzo dobra znajomość rynku pracy - umiejętność wyszukiwania ofert pracy -znajomość obsługi komputera - prawo jazdy kat. B Zadania doradcy zawodowego w Centrum Integracji Społecznej: -udział w procesie rekrutacji uczestników CIS - poradnictwo zawodowe i pośrednictwo pracy - prowadzenie warsztatów z zakresu aktywnego poszukiwania pracy - pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych - tworzenie bazy danych pracodawców - wyszukiwanie ofert pracy dla uczestników Wymiar czasu pracy: 1 etat lub ½ etatu umowa o pracę na czas określony. Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: Doradztwo/Konsulting
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/837/09/2020
Oferta ważna do: 2020-10-31