Młodszy specjalista ds. rekrutacji

HR to dla nas Human Relations

HR zwykle definiuje się jako Human Resources czyli Zasoby Ludzkie. Dla nas to Human Relations.

W kontaktach z naszymi Klientami, Kandydatami i Pracownikami nastawiamy się zawsze na tworzenie długofalowych relacji.

Uprzedmiotowienie, masowość, niezrozumienie, obojętność, powierzchowne traktowanie. Większość agencji rekrutacyjnych cierpi na te same przypadłości. Żadnej z nich nie doświadczysz, pracując z nami. Bo na pytanie, który człowiek jest dla nas najważniejszy, zawsze odpowiadamy tak samo. Każdy.

Prowadzimy rekrutacje stałe i rekrutacje tymczasowe

Żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów i Kandydatów, działamy w ramach dwóch jednostek – Mondi Polska oraz Mondi PRO.

Mondi Polska to rekrutacje tymczasowe do pracy w Niemczech i Polsce. Poszukujemy fachowców chcących rozpocząć nową ścieżkę kariery i wspieramy ich w stawianiu na niej kolejnych kroków. Współpraca z nami to pewność, bezpieczeństwo i jasne warunki zatrudnienia.

Mondi PRO zajmuje się prowadzeniem rekrutacji specjalistycznych i menedżerskich dla Klientów z całego świata. Najczęściej działamy w branży produkcyjnej oraz logistycznej, ale nie boimy się nowych wyzwań.

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rekrutacji  Miejsce pracy: Poznań (centrum miasta)  Dlaczego warto z nami współpracować? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak zgranego zespołu jak nasz! W naszej pracy kierujemy się jasno określonymi wartościami. Mając świadomość wpływu naszej organizacji na otoczenie, angażujemy się również w działania z zakresu Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable HRM): Jesteśmy członkami programu EKOlogiczni w Biznesie Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników, prowadząc szeroko zakrojone działania z zakresu Employer Brandingu Dbamy o środowisko: segregujemy odpady, ograniczamy zużycie papieru i plastiku, angażujemy się w akcje mające na celu ochronę środowiska naturalnego Podejmujemy inicjatywy sportowe, mając na uwadze wzajemne zdrowie i dobre samopoczucie Wspieramy lokalną społeczność m.in. świetlicę socjoterapeutyczną oraz domy dziecka Zapewniamy: Stabilne warunki współpracy (umowa o pracę) Komfortowe biuro w centrum miasta Udział w zróżnicowanych projektach rekrutacyjnych Przyjazną atmosferę Prywatną opiekę medyczną Zapoznanie ze standardami rekrutacyjnymi Mondi Współpracę ze zgranym, wspierającym zespołemZainteresowana/y? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Czym będziesz się u nas zajmować:  Realizacją rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla Selekcją otrzymanych CV oraz analizą bazy kandydatów Przeprowadzaniem wywiadów telefonicznych z kandydatami Budowaniem pozytywnych relacji z naszymi kandydatami Przedstawianiem ofert pracy Codzienną współpracą z zespołem rekrutacyjnym Wyślij do nas CV jeśli: Chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze rekrutacjiJesteś dyspozycyjny/a w wymiarze pełnego etatuZ łatwością nawiązujesz relacje Jesteś zaangażowany/a i skoncentrowany/a na efektywnej realizacji zadań Cechuje Cię odpowiedzialność, stała chęć zdobywania nowej wiedzy, ambicja, inicjatywa własnaDodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość j. niemieckiego Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację.  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j.polskim na adres: kariera@mondi-polska.pl
Wymagania
  • zaangażowanie
  • ambicja
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • wysoka orientacja na efektywną realizację projektu
  • odpowiedzialność
  • mile widziane pierwsze doświadczenie i/lub praktyki w obszarze rekrutacji
  • mile widziana działalność w kołach naukowych oraz innych organizacjach, szczególnie związanych z tematyką HR
Zadania
  • realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • pozyskiwanie, analiza i selekcja CV
  • przeprowadzanie telefonicznej weryfikacji kandydatów
  • przedstawianie szczegółów aktualnych ofert pracy
  • opracowywanie profili rekomendowanych kandydatów
  • codzienna współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektów rekrutacyjnych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: HR/Zasoby ludzkie
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/834/09/2020
Oferta ważna do: 2020-10-31