Copywriter - branża elektroniczna!

Szukamy copywriterów specjalizujących się w tworzeniu treści: artykułów, opisów produktów oraz kategorii — dla branży RTV i AGD oraz elektronicznej do projektu na kilka miesięcy.Jeżeli:potrafisz pisać teksty na podstawie wytycznych oraz wskazanych tematów, nagłówków oraz fraz,naturalne wplatanie słów kluczowych nie stanowi dla Ciebie wyzwania,nie robisz błędów językowych, stylistycznych oraz ortograficznych,oddajesz zlecenia w ustalonym terminie, lubisz pisać treści dla branży RTV i AGD — aplikuj, szukamy właśnie Ciebie!Szczegóły dotyczące zlecenia:W systemie online zobaczysz liczbę treści, które możesz zarezerwować.Otrzymasz wytyczne do każdego rodzaju treści i zlecenia: wskazujemy konkretne tematy, nagłówki oraz słowa kluczowe.Teksty tworzysz na podstawie wskazówek z wytycznych oraz informacji znajdujących się na stronie producenta.Gotowe treści trafiają do korektora, a po jego akceptacji do klienta.Mamy dla Ciebie:możliwość rezerwacji wybranych ilości tekstów oraz produktów do opisania — tygodniowo i miesięcznie,szczegółowe wytyczne i wskazówki do każdego zlecenia,wsparcie zespołu korektorów,program lojalnościowy – pisz, zbieraj punkty i wymieniaj je na bonusy, takie jak bony i karty podarunkowe do Spotify, Netflix, CDA, Allegro, Empiku, czy Media Markt. :)Forma rozliczenia:Za 1000 zzs, do wyboru FV lub umowa o dzieło.Aplikuj poprzez formularz rekrutacyjny — tutaj. https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/oferta/34399/?lang=plW celu zgłoszenia swojej kandydatury uzupełnij w formularzu aplikacyjnym:CV z numerem kontaktowym oraz adresem e-mail,portfolio z wybranymi realizacjami z branży RTV i AGD,informację o tym, jaką liczbę tekstów możesz dla nas napisać miesięcznie/tygodniowo.
Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Marketing
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/830/09/2020
Oferta ważna do: 2020-10-08