Copywriter - branża farmacuetyczna!

Realizujemy długofalowy projekt dla klienta z branży farmaceutycznej i szukamy copywriterów, którzy chcieliby zająć się tworzeniem opisów leków, wyborów medycznych oraz środków spożywczych.Jeśli:masz wykształcenie medyczne/farmaceutyczne lub posiadasz doświadczenie w tworzeniu opisów leków/wyrobów,nie masz problemu z oddaniem tekstów na czas,potrafisz pisać zgodnie z wytycznymi klienta,nie robisz błędów językowych, stylistycznych i ortograficznych,rzetelność i odpowiedzialność to Twoje drugie imię,chcesz tworzyć treści dla branży farmaceutycznej...…to znaczy, że trafiłeś na dobre ogłoszenie i szukamy właśnie Ciebie!Jak będzie wyglądać nasza współpraca? Za pomocą dedykowanego systemu do pracy nad zleceniami rezerwujesz teksty, które chcesz napisać.Otrzymujesz od nas szczegółowe wytyczne do każdego rodzaju zlecenia.Zaczynasz tworzyć opisy na ok. 3000-7000 zzs — w zależności od rodzaju produktu. Oddajesz nam tekst poprzez dedykowany system do oddawania zleceń. Twój opis trafi do weryfikacji korektora, a następnie prześlemy go do klienta.Mamy dla Ciebie:możliwość rezerwacji wybranych ilości tekstów oraz produktów do opisania — tygodniowo i miesięcznie,szczegółowe wytyczne i wskazówki do każdego zlecenia,wsparcie zespołu korektorów,program lojalnościowy – pisz, zbieraj punkty i wymieniaj je na bonusy, takie jak bony i karty podarunkowe do Spotify, Netflix, CDA, Allegro, Empiku, czy Media Markt. :)Forma rozliczenia:Za 1000 zzs, do wyboru FV lub umowa o dzieło.W celu zgłoszenia swojej kandydatury uzupełnij formularz aplikacyjny — tutaj:https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/oferta/33498/?lang=plzałącz swoje CV z numerem kontaktowym oraz adresem e-mail,dodaj plik lub link do portfolio z wybranymi realizacjami z branży farmaceutycznej,uzupełnij informację o tym, jaką liczbę tekstów lub liczbę zzs możesz dla nas napisać miesięcznie/tygodniowo.Zapewniamy stałe zlecenia na co najmniej kilka miesięcy.
Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Marketing
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/829/09/2020
Oferta ważna do: 2020-10-08