Junior Webmaster / Webdeveloper - praca zdalna Poznań

Zdalna praca przy tworzeniu i administracji stron i sklepów internetowych Praca w wymiarze ½ etatu, 20 godzin tygodniowo z możliwością rozszerzenia Umowa zlecenie lub b2b Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności w przedziale 1200 - 1800 zł netto
Wymagania
  • dobra znajomość technologii frontendowych (HTML5, CSS3, Bootstrap)
  • podstawowa znajomość php
  • podstawowa znajomość zarządzania bazami danych mysql
  • podstawowa znajomość Javascript
  • podstawowa znajomość struktury motywów Wordpress oraz Prestashop
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość systemów kontroli wersji Git/gitlab będzie dodatkowym atutem
  • dobrego i stałego kontaktu (telefon, mail, trello)
Zadania
  • Tworzenie stron i sklepów internetowych na podstawie projektów XD
  • Administracja stron i sklepów internetowych
  • Rozbudowywanie stron i sklepów internetowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: IT
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/826/09/2020
Oferta ważna do: 2020-09-30