KOREKTOR

Realizujemy dwa duże projekty (branża farmaceutyczna oraz elektroniczna) i szukamy do współpracy korektorów, którzy swoim czujnym okiem potrafią wychwycić w tekście każdy najmniejszy błąd. Praca od zaraz.  Jak będzie wyglądać nasza współpraca? 1) Otrzymujesz od nas teksty copywriterów.2) W zleceniu dostajesz dokładne wytyczne od klienta, według których sprawdzasz każdy tekst.3) Poprawiasz opisy zgodnie z wytycznymi i zasadami pisowni języka polskiego.4) Akceptujesz poprawny tekst lub prosisz o poprawę copywritera.5) Pracujesz na dedykowanym systemie do oddawania poprawionych tekstów.Jeśli:- potrafisz w mgnieniu oka wyłapać literówkę i każdego rodzaju błąd: językowy, ortograficzny, czy stylistyczny,- bez problemu działasz na podstawie szczegółowych wytycznych klienta,- trzymasz się terminów i lubisz szybkie tempo pracy,to znaczy, że dobrze trafiłeś i szukamy właśnie Ciebie! :)Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku korektora.Forma rozliczenia:Do wyboru FV lub umowa o dzieło.W celu zgłoszenia kandydatury wypełnij formularz:https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/oferta/34225/?lang=pl
Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: Marketing
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/825/08/2020
Oferta ważna do: 2020-10-31