Social Specialist

Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie: www.inmarketing.pl/rekrutacja lub napisz na adres: rekrutacja@inmarketing.pl
Wymagania
  • Znajomość systemów reklamowych Facebook Ads oraz Google Ads
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w systemach reklamowych Facebooka
  • Znajomość Google Analytics, mile widziana styczność z Google Tag Manager oraz Facebook Analytics
  • Mile widziani studenci studiów z dziedziny marketingu, zarządzania, komunikacji i PR
Zadania
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w systemach Facebook Ads oraz Linkedin Ads
  • Wnioskowanie z danych Facebook oraz Google Analytics i dawanie rekomendacji
  • Uczestniczenie w procesie kreatywnym dot. kampanii
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Współpraca z Project Managerem prowadzącym poszczególne projekt
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: Marketing
  • Region: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/801/06/2020
Oferta ważna do: 2020-07-13