Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i pozycjonowaniu sklepów, prowadzeniu kampanii Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Działamy już od 1999 roku, realizując skuteczne usługi dla setek firm z całej Polski.

Są tu jakieś gaduły obeznane w marketingu internetowym? Jeśli tak, to nasz Dział Obsługi Klienta czeka na Was z otwartymi ramionami! Nasi doradcy nie nadążają już z odbieraniem telefonów od klientów, dlatego dodatkowe wsparcie z pewnością się przyda!Wyposażone stanowisko pracy na Złotowskiej w Poznaniu już na Ciebie czeka. Jeśli masz pytania odnośnie tego ogłoszenia, skontaktuj się z nami!Czekamy na Twoją kandydaturę w formie CV pod adresem: praca@widoczni.plDołącz do zespołu Widoczni i przekonaj się, że pracę można lubić!
Wymagania
  • Chęć do nauki i otwartość na pojęcia techniczne
  • Otwartość na rozmowę i negocjacje z klientami z różnych branż
  • Umiejętność ciekawej prezentacji oferty bez wychodzenia z biura :)
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i samodyscyplina
  • Świetna organizacja pracy
  • Znajomość branży SEO
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość Google Analytics
Zadania
  • Przygotowanie raportów w oparciu o analizę serwisu
  • Opracowywanie optymalnego zakresu działań dla budowy sprzedaży w sklepach internetowych
  • Doradztwo marketingowe - z zakresu pozycjonowania i kampanii Google Ads/ Facebook Ads dla stron i sklepów internetowych
  • Prowadzenie konsultacji online z klientami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Weryfikowanie prowadzonych prac działu wykonawczego
  • Aktywny kontakt z przydzielonymi klientami – opieka nad projektami
  • Prowadzenie cyklicznych rozmów kwartalnych z przydzielonymi klientami
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Marketing
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/743/01/2020
Oferta ważna do: 2020-02-29