Specjalista ds.Google Ads

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i pozycjonowaniu sklepów, prowadzeniu kampanii Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Działamy już od 1999 roku, realizując skuteczne usługi dla setek firm z całej Polski.

Praca w marketingu internetowym to Twoje powołanie? U nas będziesz prowadzić ciekawe kampanie reklamowe w Google i na Facebooku dla klientów z Polski i zagranicy. Prawdopodobnie zrobi Ci się trochę cieplej zimą, gdy będziesz pracować nad reklamami na rynek Egipski ;) Praca specjalisty Google Ads to także częsty kontakt z klientami i prawdziwa szkoła zarządzania swoją pracą. Twoje skrupulatne i kreatywne podejście do zadań docenimy regularnymi premiami i podwyżkami. A nieocenione wsparcie zespołu doda Ci energii do działania od pierwszego dnia pracy.Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku specjalisty Google Ads (Adwords).Czekamy na Twoją kandydaturę w formie CV pod adresem: praca@widoczni.plDołącz do zespołu Widoczni i przekonaj się, że pracę można lubić!
Wymagania
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii Google Adwords
  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji konwersji
  • Kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
  • Doświadczenie w optymalizacji konwersji
Zadania
  • Przygotowanie i realizacja strategii kampanii
  • Konfiguracja i optymalizacja kampanii
  • Analiza skuteczności i optymalizacja konwersji prowadzonych kampanii
  • Analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
  • Nadzór nad kosztami i budżetem
  • Analiza, wnioski i raportowanie
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Marketing
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/742/01/2020
Oferta ważna do: 2020-02-29