Copywriter

Teksty najwyższej jakości to jeden z wyróżników naszej firmy. Poszukujemy do naszych szeregów mistrza polszczyzny, który będzie tworzył teksty wysokiej jakości dla naszych klientów. Znasz kogoś takiego? A może to Ty jesteś osobą, której szukamy? Pracuj razem z nami! Oferujemy elastyczny system pracy zdalnej, dzięki czemu studia dzienne nie stanowią przeszkody do zdobywania doświadczenia... i pieniędzy! ;)
Wymagania
  • znajomość poprawnej polszczyzny
  • lekkie pióro
  • umiejętność pisania tekstów w oparciu o samodzielne poszukiwanie informacj
Zadania
- pisanie autorskich tekstów na różnorodne tematy
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Marketing
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/724/12/2019
Oferta ważna do: 2020-03-31