Grupa TENSE - Specjalista SEO

Grupa TENSE Polska – jesteśmy agencją interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe w latach 2016-2018 i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.Co oferujemy? pracę w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016-2018), ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów, odpowiednie przeszkolenie, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 8:00 a 9:30, benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport wraz z możliwością odbywania treningów personalnych z profesjonalistą), wyjścia i eventy integracyjne.
Wymagania
  • • praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS
  • • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracy z Klientem (preferowane w agencji interaktywnej)
  • • umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki
  • • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla)
  • • znajomość popularnych skryptów eCommerce
  • Mile widziana praktyczna znajomość Google Analytics oraz znajomość SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET.
Zadania
  • • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych
  • • samodzielna optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek
  • • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści
  • • kontakt z Klientem w kwestiach technicznych
  • • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
  • • pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik
  • • analiza i raportowanie efektów
  • • współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę
  • • aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: IT
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/723/12/2019
Oferta ważna do: 2020-02-29