Specjalista ds. Obsługi Klienta portalu ZAŁAP.PL

Collegium Da Vinci w Poznaniu to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce. Od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. Uczelnia zatrudnia ponad 250 pracowników naukowo-dydaktycznych, uczonych o międzynarodowej renomie i młodszych pracowników nauki: politologów, socjologów, historyków, kulturoznawców, prawników, pedagogów, psychologów, a także matematyków i informatyków. Kadrę Uczelni uzupełniają pracownicy naukowi z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytutu Zachodniego i Politechniki Poznańskiej.

Jaki załapaliśmy problem? Pierwszy pomysł na aplikację edukacyjną powstał w 2016 roku, na uczelni Collegium Da Vinci w Poznaniu. Okazało się, że w Polsce 71% dzieci korzysta z korepetycji. Nie tylko one, ale też i ich rodzice nie do końca są zadowoleni z czasu, który trzeba poświęcić na transport dziecka do nauczyciela. Nie jest to oczywiście reguła, nauczyciele również dojeżdżają do uczniów, ale wtedy cena rośnie o dodatkowe koszty transportu. Zauważyliśmy również, iż bardzo często rodzice poszukują korepetytora „na już“. Chodziło głównie o pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych i przygotowaniu do bieżących sprawdzianów i kartkówek. Jak go rozwiązujemy? Pół roku później powstał prototyp portal Załap.pl, pierwszego w Polsce zintegrowanego narzędzia i środowiska do prowadzenia korepetycji online. Kolejne miesiące trwały prace z nauczycielami, dziećmi i rodzicami w celu zaprojektowania najlepszej na rynku aplikacji do prowadzenia korepetycji online. Priorytetem stało się stworzenie narzędzia bez barier, prostego w obsłudze, dostępnego nawet dla starszych urządzeń, niewymagającego dodatkowego oprogramowania. Ostatecznie dostarczamy marketplace oraz aplikację, która umożliwia prowadzenie szybkich i skutecznych korepetycji online dla każdego. Nasi nauczyciele zajmują się tym co potrafią robić najlepiej, czyli uczeniem, my robimy resztę. Kto go rozwiązuje? Zespół roboczy składa się z zewnętrznych ekspertów, kadry naukowej Collegium Da Vinci oraz studentów uczelni.Możesz być jednym z nas!Poszukujemy osoby, która włączy się w budowanie  portalu zalap.pl Proponujemy wspópracę w ramach umowy cwywilno-prawnej (zlecenie, FV), rozliczenie godzinowe, stawka 25 zł netto. Praca w wymiarze około 16 godzin w tygodniu, częściowo zdalnie.

Prosimy o zgłoszenia na praca@cdv.pl

Wymagania
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, kreatywne podejście, komunikatywność
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży i marketingu będzie dodatkowym atutem
  • Sprawne poruszanie się w Social Mediach (FB, Insta, Lin) będzie dodatkowym autem
Zadania
  • Bieżąca obsługa Klientów portalu ZAŁAP.PL (obsługa telefoniczna, mailowa)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów dla portalu ZAŁAP.PL
  • Raportowanie działań do przełożonego
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa cywilnoprawna
  • Branża: Obsługa klienta
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/674/10/2019
Oferta ważna do: 2019-11-22