Grupa TENSE - Specjalista SEO

Wymagania
  • • praktyczna znajomość HTML, PHP i CSS
  • • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracy z Klientem (preferowane w agencji interaktywnej)
  • • umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki
  • • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla)
  • • znajomość popularnych skryptów eCommerce
  • Mile widziana praktyczna znajomość Google Analytics oraz znajomość SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET.
Zadania
  • • przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych
  • • samodzielna optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek
  • • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści
  • • kontakt z Klientem w kwestiach technicznych
  • • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
  • • pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik
  • • analiza i raportowanie efektów
  • • współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę
  • • aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Nie określono
  • Branża: Internet/Nowe media
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/645/10/2019
Oferta ważna do: 2019-11-30