Staż w Wielkopolskiej Akademii Nauki i Rozwoju

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych.   Od 15 lat skutecznie wspieramy wiedzą i doświadczeniem Jednostki Samorządu Terytorialnego, współpracujemy z ponad 500 JST na terenie całego kraju. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych. Doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność instytucji publicznych.

Staż w Wielkopolskiej Akademii Nauki i Rozwoju to nowe możliwości i szanse,

których nie możesz przegapić!

W ramach współpracy oferujemy Ci m. in.:

- nabycie umiejętności praktycznych w rzeczywistych warunkach pracy

- pracę z ekspertami w swoich dziedzinach i wsparcie mentorskie

- możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach

- dla najlepszych, możliwość kontynuowania współpracy

W ramach stałej współpracy możemy Tobie zaproponować:

- prywatną opiekę medyczną

- elastyczny czas pracy

- nowoczesne narzędzia pracy

- system szkoleń

- komfortowe przestrzenie biurowe

- atrakcyjny system wynagrodzeń

Wymagania
  • Zdolność podejmowania inicjatyw
  • Umiejętność pracy w grupie i słuchania innych
  • Pozytywna energia i nowe pomysły
  • Kreatywność, dokładność i samodzielność
  • Chęć rozwoju i nauki
Zadania
  • Poznawanie procesów aplikowania o dotacje unijne i krajowe
  • Zaznajomienie ze specyfiką funkcjonowania samorządów
  • Poznawanie narzędzi diagnostycznych do przeprowadzenia konsultacji społecznych
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych, strategii rozwoju JST, raportów o stanie gminy, powiatu i wielu innych dokumentów
  • Udział w pracach zespołu zarządzającego projektami realizowanymi w obszarach funkcjonowania JST
  • Zapoznanie ze strategicznymi dokumentami samorządowymi
  • Możliwość codziennej pracy z ekspertami w swoich dziedzinach
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: Doradztwo/Konsulting
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/592/07/2019
Oferta ważna do: 2019-12-31