TESTER MANUALNY AUTOMATYCZNY

1. Zatrudnienie w firmie, która jako pierwsza w Europie Centralnej i Wschodniej otrzymała autoryzację sprzedażową i serwisową dla platformy SAP Commerce (aka Hybris). 2. Pracę w miejscu, gdzie wiedza i kompetencje łączą się z energią i poczuciem humoru. 3. Udział w szkoleniach i międzynarodowych projektach informatycznych. 4. Możliwość korzystania z różnorodnych benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, karta Multisport). 5. Dress-code według własnego uznania. 6. Pyszną kawę na powitanie każdego dniaJ. 7. „Piłkarzyki” podczas aktywnej przerwy.

Na tym stanowisku osoba testuje aplikacje oparte na technologii SAP Commerce. Następnie tworzona jest dokumentacja testowa – scenariusze testowe i na koniec raportujemy wyniki testów.

Wymagania
1. Minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu oprogramowania, 2. Praktyczne korzystanie z narzędzi wspierających testy (np. Jira, Testrail, inne) 3. Umiejętność analitycznego myślenia, 4. Doświadczenie w pracy w Scrumie - będzie dodatkowym atutem 5. Mile widziany certyfikat ISTQB, 6. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Zadania
1. Testowanie aplikacji 2. Tworzenie dokumentacji testowej 3. Raportowanie wyników testów.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: IT
  • Region: Katowice/śląskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/585/07/2019
Oferta ważna do: 2019-12-31