JAVA DEVELOPER

Oferujemy: 1. Zatrudnienie w firmie, która jako pierwsza w Europie Centralnej i Wschodniej otrzymała autoryzację sprzedażową i serwisową dla platformy SAP Commerce (aka Hybris). 2. Pracę w miejscu, gdzie wiedza i kompetencje łączą się z energią i poczuciem humoru. 3. Udział w szkoleniach i międzynarodowych projektach informatycznych. 4. Możliwość korzystania z różnorodnych benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, karta Multisport). 5. Dress-code według własnego uznania. 6. Pyszną kawę na powitanie każdego dniaJ. 7. „Piłkarzyki” podczas aktywnej przerwy.
Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad systemami e-commerce.
Programujemy w językach  JAVA, JAVAScript. Korzystamy z REST, SOAP, wzorców projektowych oraz Spring Framework.
Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2) / znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Praca w małym zespole projektowym.

Oferujemy również szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Wymagania
1. Doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java, 2. Znajomość Spring Framework - tworzenie aplikacji webowych 3. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
Zadania
1. Rozwiązywanie incydentów i problemów w projektach SAP Commerce. 2. Uczestnictwo w pracach rozwojowych i projektach w zakresie SAP Commerce. 3. Planowanie rozwoju systemów w zakresie SAP Commerce.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Branża: IT
  • Region: Katowice/śląskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/584/07/2019
Oferta ważna do: 2019-12-31