in_TENSE_ywnie PRAKTYCZNY STAŻ SEO

Grupa TENSE - jesteśmy agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej według rankingu Deloitte 2016 - 2018 oraz w Europie według Financial Times 2018. Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Co oferujemy?

  • płatny staż w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016- 2018),
  • zdobycie doświadczenia w branży SEO,
  • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju – od stażysty do Specjalisty SEO,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między godziną 8:00, a 9:30,
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów,
  • benefity pracownicze (m.in. pakiet LuxMed, karta Multisport wraz z możliwością odbywania treningów personalnych z profesjonalnym trenerem),
  • eventy i wyjazdy integracyjne.
Wymagania
  • Znajomość praktycznych podstaw PHP, HTML i CSS.
  • Samodzielność i komunikatywność.
  • Zainteresowanie branżą SEO.
Zadania
  • Pozycjonowanie stron internetowych przy użyciu różnych technik.
  • Opracowanie strategii promocji stron internetowych.
  • Optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.
  • Przygotowywanie specyfikacji dot. optymalizacji treści.
  • Opracowywanie audytów i wytycznych SEO dla serwisów internetowych.
  • Wspieranie zespołu w bieżących zadaniach.
  • Analizowanie i raportowanie efektów.
  • Udział w projektach dodatkowych prowadzonych w dziale.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy: Staż / praktyka
  • Branża: Internet/Nowe media
  • Region: Poznań/wielkopolskie
  • Wynagrodzenie: Tak
Ref: CDV/542/06/2019
Oferta ważna do: 2019-12-31