Staż w zespole marketingu

UTUBERSI – co to takiego?

To cotygodniowe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów szkół podstawowych. Dzieci mają szansę poznać tajniki youtubowego świata, sprawdzić się w roli aktorów, reżyserów i operatorów, a także rozwinąć swoje pasje i zainteresowania. Rozmawiamy o możliwościach, szansach, ale też o zagrożeniach płynących z pokazywania się w sieci. Zajęcia mają charakter artystyczno-kreatywny i skupiają się na pracy z kamerą, a wszystko jest przeprowadzane w duchu bezpieczeństwa w sieci.

Dlaczego to robimy?

Wiemy, że dzisiejsza młodzież obraca się w świecie multimediów niemal codziennie, w związku z tym chcemy, by wiedzieli jak wykorzystywać YouTuba i platformy społecznościowe w sposób bezpieczny, ale też pożyteczny. Pragniemy zapoznać ich z możliwościami jakie przed nimi stoją, zaszczepić w nich zdrowe zainteresowanie światem internetu i wesprzeć ich w rozwijaniu ich zainteresowań i pasji. Wielu z uczniów szkół podstawowych ma już swoje kanały, więc naszym celem jest również wsparcie ich w dotychczasowych działaniach.

Więcej informacji o naszych działaniach: https://www.utubersi.pl

Szukasz przyjaznego miejsca do zaliczenia praktyk? Jesteś ambitny i nie chcesz parzyć kawy i robić kserówek? Masz szczęście, bo u nas pasje i talenty się rozwija a nie zabija! Co więcej właśnie szukamy stażysty! Twój staż byłby bezpłatny, ale masz ogromne szanse zostać częścią naszego zespołu i zamienić swoje praktyki w elastyczną i kreatywną pracę! Nazywamy się UTUBERSI i jesteśmy opiekunami dziecięcych talentów. To z nami rozwijają swoje umiejętności youtuberskie. Kim byśmy jednak byli bez dobrego marketingu i odpowiedniej promocji... Dlatego właśnie dużo działamy na polu marketingowym i chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Przydadzą nam się ręce i przede wszystkim głowy do pomocy 🙂 Może czekamy właśnie na Ciebie?

Wymagania
  • Student, preferowane kierunki: marketing, PR
  • Sprawne poruszanie się w środowisku internetowym
  • Zainteresowania z zakresu marketingu
  • Dla osoby terminowej, kreatywnej i komunikatywnej
  • Lekkie pióro
  • Poczucie estetyki
Zadania
  • Realizacja zadań związanych z promocją firmy oraz youtuberskich zajęć
  • Wsparcie zespołów w tworzeniu eventów promocyjnych
  • Wsparcie w realizacji strategii firmy
  • Analizowanie kampanii i wyciąganie wniosków
  • Monitorowanie rynku, wyszukiwanie trendów
  • Uczestnictwo w burzy mózgów
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Staż / praktyka
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1409/01/2022
Oferta ważna do:2022-11-30