Prowadzący zajęcia dla dzieci z robotyki

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.

#Poznań - Szukamy osoby prowadzącej zajęcia z robotyki do naszego teamu GO4Robot!

Poza prowadzeniem zajęć możesz uczestniczyć w tworzeniu scenariuszy, czy wymyślaniu konstrukcji LEGO. Prowadzimy też szkolenia dla dorosłych, możesz pisać u nas pracę magisterską, a nawet zrobić praktyki.

Odwiedź nasz profil na FB i zobacz jak tworzymy młody i zgrany zespół.

Od 2015 roku ciągle się rozwijamy. Na początku były 2 osoby, teraz tworzymy prawie 40 osobową organizację z placówkami w 5 miastach w Polsce.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź naszego FB, Insta i kanał na YT - przekonasz się, jak wygląda nasza praca na co dzień.

Czekamy na CV w formacie PDF + informacje o Twojej dyspozycyjności oraz kilka słów o Tobie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Wymagania
  • lubisz klocki LEGO,
  • brałeś udział w kursach animacyjnych lub po prostu lubisz pracę z dziećmi i masz do nich podejście,
  • posiadasz prawo jazdy kat.B (warunek konieczny!)
  • masz dużo wolnego czasu poza studiami/pracą (potrzebujemy osoby z dostępnością minimum 3 pełne dni w tygodniu + czasami weekendy),
  • jesteś chętny do nauki prostego programowania, którego uczymy dzieci,
  • punktualność i zaangażowanie są Twoimi domenami, a uśmiech nie schodzi Ci z ust
Zadania
  • Twoja praca Trenera będzie polegała na prowadzeniu zajęć dla dzieci, które budują roboty z klocków LEGO i stawiają pierwsze kroki w świecie programowania
  • Segregowanie klocków
  • Lista obecności i mini formalności
  • Uczestnictwo w spotkaniach firmowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:Edukacja
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań i okolice
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1269/10/2021
Oferta ważna do:2021-11-05