Młodszy Specjalista Google Ads

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i pozycjonowaniu sklepów, prowadzeniu kampanii Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Działamy już od 1999 roku, realizując skuteczne usługi dla setek firm z całej Polski.

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

22 lata na rynku, ponad 70 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis stanowiska

Skończyłeś studia lub chcesz coś zmienić w swojej karierze i:

  • Szukasz pracy, która od razu daje solidne doświadczenie?
  • Chcesz pracować w marketingu internetowym, ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży marketingu internetowego. Od pierwszego dnia będziesz intensywnie poznawał tajniki Google Ads oraz Google Analytics, a dzięki wsparciu doświadczonych kolegów szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty.

Wymagania
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • dobra organizacja pracy w zakresie zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • umiejętność pracy w zespole i duże zaangażowanie
  • gotowość i wysoka motywacja do nauki
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi
  • determinacja i chęć nauki :)
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży marketingu internetowego
Zadania
  • analiza, wnioski i raportowanie
  • nadzór nad kosztami i budżetem
  • analiza jakości ruchu (Google Analytics) prowadzonych kampanii
  • analiza skuteczności (optymalizacja konwersji) prowadzonych kampanii
  • konfiguracja i optymalizacja kampanii Google Ads
  • przygotowanie i realizacja strategii kampanii Google Ads
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Nie określono
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1265/10/2021
Oferta ważna do:2021-11-02