Assistant Brand Manager

Grupa Komputronik

Od 25 lat dostarczamy naszym Klientom najnowszy sprzęt komputerowy i elektronikę, oprogramowanie oraz produkty AGD i RTV.
Znajdujemy się w ścisłej 10-tce największych przedsiębiorstw teleinformatycznych w Polsce, dzięki czemu jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców.
Stawiamy na jakość, zaangażowanie i pasję, a przede wszystkim na kompetencje pracowników!

Stawiamy na Ciebie!

Grupa Komputronik poszukuje dobrze zorganizowanej, entuzjastycznej i kreatywnej osoby na stanowisko: Assistant Brand Manager.

Wymagania
  • Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, najważniejsze abyś potrafił/a doskonale organizować swoją pracę i interesował/a się obszarem marketingu i/lub social media. To my zadbamy o Twoje wdrożenie i przekażemy Ci niezbędną wiedzę.
  • Cenimy osoby kreatywne i zaangażowane w wykonywane zadania.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem lub administracją).
  • Jeśli postawiłeś już pierwsze kroki w dziale marketingu lub agencji reklamowej to ta oferta zdecydowanie jest dla Ciebie.
Zadania
  • Wsparcie Brand Managera we wdrażaniu i koordynacji akcji promocyjnych
  • Opieka nad przebiegiem realizacji kampanii
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami biznesowymi
  • Udział w planowaniu harmonogramu działań oraz nadzorowanie jego realizacji
  • Kreatywne i koncepcyjne wsparcie zespołu
  • Pilnowanie aktualności oferty w aktywnych akcjach promocyjnych.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1264/10/2021
Oferta ważna do:2021-10-31