Specjalista ds. HR IT

Jeśli praca w projektach i wdrażanie cyfrowych rozwiązań dla biznesu daje Ci satysfakcję ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam Cię do różnorodnego zespołu HR Digi oraz Doradców Personalnych, którzy pracują nad tym, by procesy HR realizowane były łatwiej, szybciej i cyfrowo.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego - poziom min. B2
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość procesów kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych
  • Znajomość UX
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów międzyobszarowych
  • Umiejętność testowania oprogramowania
  • Znajomość baz danych
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach nowych narzędzi IT w HR oraz znajomość: SAP HCM (PA, OM, PT, PY), SAP Fiori, JavaScript, SAP SuccessFactors, SAP Cloud Platform
Zadania
  • Wdrażanie rozwiązań IT dla HR w ramach projektu One HR Polska w ścisłej współpracy z działem IT
  • Wsparcie techniczne dla doradców personalnych w zakresie stosowanych narzędzi cyfrowych w HR
  • Ścisła współpraca z polskimi spółkami koncernowymi w zakresie wdrażania cyfrowych rozwiązań dla HR
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań-Antoninek
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1262/10/2021
Oferta ważna do:2021-11-11