Asystent/ka ds. sprzedaży

Wymagania
  • płynna znajomość j. angielskiego (pisemny kontakt z klientem zagranicznym)
  • lekkie pióro i pewność siebie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy na liczbach (analiza, wyciąganie wniosków), oraz z ludźmi (kontakt z klientem, ścisła współpraca z sales managerem, dyrektorem operacyjnym)
  • zainteresowanie nowymi technologiami
Zadania
  • poszukiwania nowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów
  • research potencjalnych klientów i selekcja wyników wyszukiwania
  • inicjowanie i prowadzenie bezpośredniej komunikacji w social mediach (głównie na LinkedIn) z potencjalnymi klientami
  • aktualizacja danych w CRM
  • prospecting
  • umawianie spotkań sprzedażowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:Obsługa klienta
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1261/10/2021
Oferta ważna do:2021-11-30