MANAGER DS. SPRZEDAŻY

Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc., oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJĄ FINANSOWĄ PRZYSZŁOŚĆ

W związku z dynamicznym rozwojem firmy otwieramy nabór do programu rozwojowego dla Managerów, którzy będą odpowiedzialni za budowanie, rozwój i zarządzanie Zespołem Sprzedawców.

CEL BIZNESOWY- DYREKTOR ODDZIAŁU.

OFERUJEMY:

    Pracę w strukturze sprzedażowej odnoszącej bardzo duże sukcesy,
    Wynagrodzenie zależne od realizacji celów ( od 7.000-18.000/miesięcznie ),
    Udział w elitarnym programie rozwojowym dla Managerów ( 5.000 wynagrodzenia podstawowego/ miesięcznie ),
    Wsparcie przełożonego na każdym etapie współpracy,
    Możliwość pracy zdalnej,
    Możliwość dalszego rozwoju- cel biznesowy- DYREKTOR ODDZIAŁU.

Zapraszam do aplikowania na adres e-mail: grzegorz.szyszkowski@agencja.metlife.pl - po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność słuchania oraz budowania dobrych Relacji z Klientami
  • Duże zdolności komunikacyjne
  • Wysoka orientacja na działanie i realizacje celów
  • Z czasem dużej samodzielności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • Niekaralność- potwierdzona wpisem z KRK
Zadania
  • Nauczenie się procesu sprzedaży
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie swoim czasem pracy
  • Planowanie i koordynowanie pracą swojego zespołu sprzedazowego
  • Prowadzenie procesu rekrutacji i wdrażania nowych członków zespołu
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Nie określono
  • Branża:Zarządzanie
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1260/10/2021
Oferta ważna do:2021-10-31