Płatny staż- montaż WIDEO

Zapraszamy studentów Nowych Mediów, Animacji, Grafiki lub osoby zainteresowane Montażem Wideo na płatny staż do głównej siedziby naszej firmy w Wysogotowie.

Oferujemy:

    płatny staż w oparciu o Umowę o dzieło
    wzrost wynagrodzenia już po pierwszym miesiącu stażu (stawka: za pierwszy miesiąc to 500 zł netto, za drugi miesiąc to 1000 zł netto, za trzeci miesiąc to 1500 zł netto)
    dla wybranych kandydatów, którzy ukończą trzymiesięczny staż, istnieje realna możliwość przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę
    zdobycie praktycznych umiejętności związanych z montażem wideo
    zdobycie doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych w postaci materiałów wideo
    otrzymanie certyfikatu ukończenia stażu
    elastyczne podejście, które umożliwi odbycie stażu bez konieczności rezygnacji z uczestniczenia w obowiązkowych zajęciach

Oczekujemy:

    silnego zainteresowania montażem
    mile widziane podstawowa znajomość obsługi programu Adobe Premiere lub Adobe After Effect
    punktualności i poważnego podejścia do swoich obowiązków

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Staż / praktyka
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1251/10/2021
Oferta ważna do:2021-11-07