Junior SEO / Młodszy specjalista SEO

Cześć, nasza agencja dynamicznie się rozwija i w związku z tym szukamy ambitnego i zdolnego Juniora SEO, chcącego zasilić szeregi naszego zespołu, który chce zdobywać nową wiedzę.

Wymagania:

- bieżąca wiedza na temat SEO, a także trendów w branży,

- podstawowa wiedza z zakresu optymalizacji stron www pod kątem SEO,

- podstawowa znajomość HTML, CSS oraz PHP,

- chęć nauki i duże zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

- obsługa CMS np. Wordpress, Joomla, Shoper itp.

- znajomość narzędzia Google Search Console

- doświadczenie komercyjne

- znajomość Google Analytics,

- praktyczna znajomość narzędzi takich jak Ahrefs, SEMStorm lub Senuto,

- umiejętność analizy logów serwerowych.

- umiejętności webdeveloperskie, umożliwiające edycję/rozbudowę stron na popularnych CMS

Zakres obowiązków:

- realizacja założonej strategii SEO (głównie on-site),

- wdrażanie zmian w przyjętej strategii SEO,

- wykonywanie audytów SEO oraz dokumentów optymalizacyjnych,

- współpraca ze specjalistami odpowiedzialnymi za content marketing,

- współpraca z zespołem webdeveloperów przy projektach stron www w kontekście rekomendacji najlepszych rozwiązań z zakresu SEO,

- monitorowanie oraz raportowanie działań.

Oferujemy:

- wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia,

- pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,

- pracę w pełnym wymiarze godzin (możliwa praca zdalna w czwartki oraz piątki)

- budżet szkoleniowy i szkolenia wewnętrzne

- proces onboardingu

- przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w młodym, energicznym zespole,

- stół z piłkarzykami oraz konsola Xbox One na wyposażeniu biura ;)

- późniejszą zmianę stanowiska w razie takiej potrzeby (frontend / web developer)

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Nie określono
  • Branża:Internet/Nowe media
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1246/09/2021
Oferta ważna do:2021-11-30