Mishka szuka Graphic Designera!

Co proponujemy?

● Pracę przy multidyscyplinarnych projektach z pogranicza filmu/fotografii/produkcji/animacji i projektowania,

● kameralny, zgrany zespół. Lubimy teamwork, a kooperacja to nasze drugie imię. Jesteśmy mieszanką różnych temperamentów, chętnie przychodzimy do biura, nigdy się nie nudzimy i uwielbiamy ze sobą rozmawiać!

● środowisko pracy zorientowane na pracownika,

● super biuro w centrum Poznania,

CV i portfolio wyślij na info@mishka.pl

Wymagania
  • ● Posiadasz już doświadczenie w pracy jako graphic designer (doświadczenie w agencji marketingowej będzie plusem),
  • ● wykazujesz bardzo dobrą znajomość oraz swobodnie pracujesz w programach Adobe: Photoshop, Illustrator, Indesign. Znajomość After Effects będzie plusem
  • ● lubisz pracować z ludźmi, jesteś prawdziwym graczem zespołowym, ale czujesz się też dobrze jako samodzielny i autonomiczny designer,
  • ● dobrze radzisz sobie z organizacją swojego czasu i przydzielonych Tobie zadań,
  • ● jesteś osobą wykazująca inicjatywę, proaktywną, entuzjastyczną i kreatywną,
  • ● śledzisz graficzne trendy, interesujesz się projektowaniem, masz oko do sztuk wizualnych i wysmakowany gust.
Zadania
  • ● Kreacja, przygotowywanie i zarządzanie projektami graficznymi z zakresu digital/print
  • ● Budowanie i projektowanie identyfikacji wizualnych, stanie na straży spójności marek w różnych rodzajach treści,
  • ● wsparcie graficzne działu social mediów, projektowanie grafik dla kanałów SM,
  • ● umiejętność pracy z fotografiami,
  • ● dbałość o wysoką jakość wykonywanych projektów,
  • ● udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:Reklama/Grafika
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1235/09/2021
Oferta ważna do:2021-09-24