Copywriter Redaktor Teksty B2B

Masz lekkość w przelewaniu myśli na papier? Lubisz zabawę słowem, masz otwartą głowę, chcesz wyspecjalizować się w pisaniu i redagowaniu tekstów dla biznesu? Masz wrażenie, że doskonale rozumiesz ludzi i mechanizmy, które kierują ich decyzjami?

Witaj w klubie! Takich osób szukamy do naszego Dream Team’u. hotLead.pl to agencja, której zadaniem jest pozyskiwanie potencjalnych klientów, generowanie leadów sprzedażowych oraz wsparcie w procesach związanych z outsourcingiem sprzedaży. Pomagamy firmom rozwijać się w oparciu o sprawdzone metody lead generation.

Zapraszamy Cię do naszego biura w samym sercu Poznania - CK Zamek (możliwa oczywiście częściowa praca zdalna).

Twoje zadania:

Pisanie tekstów komunikacji (mailowej i telefonicznej) do kampanii generowania leadów.

Pisanie tekstów na bloga firmowego.

Rozwój content marketingu na firmowych social media.

Tworzenie i rozwój najlepszych praktyk w komunikacji biznesowej.

Psss … Spokojnie, nie wymagamy kontaktu z klientami.

Mile widziane:

Doświadczenie w pisaniu, szczególnie dla biznesu (język korzyści, obiekcji, perswazja).

Znajomość zasad komunikacji biznesowej.

Znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym poprawne tłumaczenie np. komunikacji mailowej.

Znajomość narzędzi internetowych np. dokumenty i środowisko Google.

Znajomość branży marketingowej (idealnie tematów związanych z generowaniem leadów).

Aktywny wkład merytoryczny pod kątem komunikacji sprzedażowej, rozwój działu, propozycje rozwiązań.

Przykładowy dzień pracy:

Omawiasz aktualne projekty i podsumowujesz zadania z zespołem. We własnym zakresie ustalasz priorytety.

Na podstawie zebranych przez zespół informacji (np. brief z klientem) masz do napisania scenariusz komunikacji mailowej, w którym chcesz przekonać do kontaktu potencjalnych klientów firmy oferującej unikatowe szkolenia biznesowe. Gotową propozycję wysyłasz osobie, który prowadzi projekt z klientem.

Wprowadzasz nadesłane zmiany.

Nadajesz ostateczny szlif tekstowi na firmowego bloga.

Końcówkę dnia przeznaczasz na rozwój np. znalezienie ciekawych inspiracji, które pod rozwagę i dyskusję wrzucasz na firmowy chat.

Oferujemy:

Wynagrodzenie + premię od zrealizowanych z jakością i na czas zadań.

Aktywne wsparcie doświadczonego team’u, najlepszej w Polsce agencji generowania leadów.

Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Dostęp do kursów, szkoleń oraz najlepszych inspiracji.

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, wyślij aplikację koniecznie w tytule wpisując: „Copywriter“. Aplikacja powinna zawierać:

Tytuł wiadomości e-mail: Copywriter

(opcjonalnie) Opis dotychczasowego doświadczenia

{opcjonalnie) CV - choć dużo bardziej cenimy Twoje umiejętności

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez hotLead.pl z siedzibą w Poznaniu”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO), niniejszym informujemy, że administratorem danych jest hotLead.pl z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1233/09/2021
Oferta ważna do:2021-10-05