Specjalista ds. content marketingu

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i pozycjonowaniu sklepów, prowadzeniu kampanii Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Działamy już od 1999 roku, realizując skuteczne usługi dla setek firm z całej Polski.

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

22 lata na rynku, ponad 70 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis stanowiska

Masz wiedzę z zakresu marketingu internetowego i czujesz, że:

1. Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?

2. Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?

3. Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Szukamy specjalisty/specjalistki do zespołu marketingu. Poszukujemy osoby, która wyróżnia się wysokimi kompetencjami w zakresie nawiązywania relacji, komunikacji oraz odnajduje się w obszarze tworzenia i dystrybucji treści. Słowem, jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do ludzi, masz mnóstwo energii i jednocześnie skupiasz się na zadaniach - ta praca jest stworzona dla Ciebie :)

Zobacz naszą kulturę organizacji i ... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekawy/ciekawa, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?

Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera > Kultura organizacji, czy filozofia i styl agencji widoczni są bliskie także Tobie :)

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego -> https://www.smartrecruiters.com/Widoczni/743999770683859-specjalista-ds-content-marketingu

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Wymagania
  • wysokie kompetencje w zakresie komunikacji - telefon Ci nie straszny, wolisz zadzwonić niż napisać maila
  • determinacja w realizacji zadań - gdy nie można wejść drzwiami, wchodzisz oknem
  • odpowiedzialności za powierzone zadania - trzymasz się planu i doprowadzasz zadania do końca
  • dobra organizacja pracy własnej - kalendarz, skrzynka mailowa i uporządkowane tabelki to dla Ciebie podstawa
  • lekkie pióro - bez kłopotów napiszesz artykuł, maila lub notkę prasową
  • podstawowa wiedza z marketingu internetowego - wiesz, co to jest content marketing, pozycjonowanie i czym zajmuje się agencja widoczni
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację oraz czytanie materiałów branżowych - tak, będziesz pisać maile po angielsku ;)
  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • cudownie jeśli masz doświadczenie z publikacją treści na stronie i/lub zawodowe w branży reklamy, marketingu lub PR
Zadania
  • tworzenie wartościowej treści na stronę widoczni.com
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • dystrybucja i promocja treści tworzonej na potrzeby agencji
  • budowanie relacji z influencerami i blogerami
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Nie określono
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1229/09/2021
Oferta ważna do:2021-09-27