Customer Service Specialist

Dlaczego #dobrzetubyć? Skala naszego działania to nie tylko imponujące statystyki sprzedaży. To również wyzwania technologiczne i biznesowe, które sprawiają, że Allegro jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń              i rozwijania umiejętności. Praca w Allegro to możliwości rozwoju dzięki ciekawym projektom na dużą skalę. To najnowsze technologie i poczucie wpływu na zmianę polskiego e-commerce oraz praca z niesamowitymi ludźmi, którzy dzięki swojej wiedzy potrafią inspirować innych.

Każdego dnia zmieniamy życie milionów osób kupujących online. Czy znasz lepszą motywację do pracy? :)

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Będziesz odpowiadać na pytania, weryfikować zgłoszenia i analizować potrzeby Klienta zarówno w języku polskim i angielskim w 5 kanałach kontaktu: mail, telefon, chat, Messenger, WhatsApp

Zbudujesz pozytywną relację z Klientem

Wesprzesz Klienta na różnych etapach korzystania z serwisu Allegro

Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur usprawniających pracę oraz kontakt z Klientem

Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Wspieramy Klienta na każdym etapie jego podróży (Customer journey)

Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie

Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie funkcjonalności dla naszych Klientów

Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie

Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych

Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci Nieustannie towarzyszy nam zmiana.

Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy: Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

Posiadają doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej w następujących kanałach kontaktu: mail, telefon, czat, WhatsApp, Messenger

Mają doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych

Są elastyczne, gotowe do pracy w systemie równoważnym (również godziny nocne, weekendy oraz święta)

Doskonale znają język polski w mowie i piśmie

Dobrze znają język angielski i nie mają oporów, aby używać go w kontakcie z Klientami

Bardzo dobrze znają platformę Allegro

Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie

Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem

Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyćhttps://smrtr.io/5YbRP

Zobacz jak wygląda praca w zespole Customer Experience w Allegro i dołącz do zespołu!https://www.youtube.com/watch?v=N1qn0ioX9Ig

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Obsługa klienta
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1223/09/2021
Oferta ważna do:2021-09-30