Specjalista ds. Social Mediów w MINDZONE

Jesteśmy agencją kreatywną, która od jedenastu lat działa w obszarze komunikacji marketingowej i tożsamości wizualnej marek. Pracujemy dla różnych branż, w offlinie i onlinie. Łączymy doświadczenie i talenty z wolnością twórczą, nie boimy się wyzwań, lubimy nowoczesność i niestandardowe podejście do tematu. Lubimy też to, jakim jesteśmy zespołem – tutaj indywidualne wartości naprawdę mają znaczenie, a "ja" przekłada się na "my".

Nie mówimy, że o reklamie wiemy wszystko, bo codziennie odkrywamy ją na nowo. Wiemy jedno: wciąż chcemy więcej.

U nas możesz liczyć na:

  • ciekawe zadania dla dużych i znanych marek
  • bezpośredni wpływ na przebieg projektów oraz możliwości rozwoju
  • bardzo dobre warunki pracy w biurze w centrum Poznania
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (piątki - ruchomy czas pracy)
  • sprzęt z jabłkiem.
  • grupowe ubezpieczenie
  • a poza tym wspólne odkrywanie kuchni świata, wypieków własnych i testowanie "Art Biba" na tarasie z widokiem na cały Poznań:)

    A proces rekrutacji jest prosty i szybki: Spotkanie online. Zadanie rekrutacyjne. Spotkanie w biurze. Witamy na pokładzie :) Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@mindzone.co. Mile widziane będzie dołączenie portfolio lub przykładów prowadzonych kanałów w SoMe.
Wymagania
  • min. rocznego doświadczenia w zarządzaniu społecznościami internetowymi,
  • bardzo dobrej znajomości kanałów social media i narzędzi Google,
  • bardzo dobrej znajomości platformy Facebook Ads,
  • głowy pełnej pomysłów i umiejętności tworzenia interesującego oraz angażującego contentu,
  • znajomości bieżących trendów i insightów oraz zainteresowania designem,
  • kreatywności i otwartości na RTM'y i nowe wyzwania.
Zadania
  • kompleksowe dbanie o wizerunek marek w social mediach,
  • tworzenie i zarządzanie harmonogramem postów,
  • planowanie i realizacja kampanii sponsorowanych,
  • kontrola budżetów promocyjnych i rozliczanie kosztów,
  • prowadzenie projektów rozwojowych,
  • współtworzenie strategii marek.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Nie określono
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1221/08/2021
Oferta ważna do:2021-09-30