Specjalista Social Media - Social Media Creator

 Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która stworzyła sieć gabinetów modelowania sylwetki. Studio Figura to miejsce stworzone dla kobiet, w którym kosmetologia estetyczna łączy się ze strefą fitness oraz wellness. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. W tym roku dumnie obchodzimy 15-lecie swojej działalności.Poszukujemy nowego członka naszego super kreatywnego teamu Działu Marketingu i Kreacji do głównej siedziby naszej firmy w Wysogotowie: Social Media Creator.Oferujemy:- Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, prowadzącej projekty w Polsce i za granicą- Szybki rozwój zawodowy- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, m.in. przy projekcie TVP Twoja Nowa Figura w Pytaniu na Śniadanie- Wsparcie doświadczonego zespołu- Udział w szkoleniach i konferencjach- Przyjazną atmosferę w pracy i elastyczne podejście- Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia- Praca w godz 9-17 (pon-pt)- 13 pensja + pakiet zdrówko - nieograniczona możliwość korzystania z zabiegów wellness fitness w showroomie firmy
Wymagania
  • Doświadczenia w prowadzeniu działań w SM/ znajomość trendów w SM
  • Umiejętności planowania sesji zdjęciowych
  • Znajomość FB Ads, Google Ads
  • Lekkiego pióra i znajomości zasad poprawnej polszczyzny
  • Kreatywności i zmysłu estetycznego/ Inicjatywy w rozwoju prowadzonych projektów oraz całego działu
Zadania
  • Samodzielne zarządzanie profilami w Social Mediach (m.in. FB, Insta, LinkedIn)
  • Tworzenie kontentu reklamowego, copy writting
  • Aktywne uczestnictwo w sesjach zdjęciowych
  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • Kontakt z klientami
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Marketing
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1217/08/2021
Oferta ważna do:2021-09-30