Młodszy analityk w dziale M&A

Grupa R22 to dynamicznie rosnący holding spółek technologicznych prowadzący działalność w bardzo obiecujących obszarach e-gospodarki. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS. Istotnym elementem działalności grupy są fuzje i przejęcia. Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt transakcji o wartości kilkuset milionów złotych w regionie CEE. Dynamicznie się rozwijamy (z rocznym wzrostem wynoszącym co najmniej 30%), od 2017 roku jesteśmy też na GPW. Niedawno Vercom, czyli jedna z naszych spółek, pojawiła się na giełdzie, planujemy także intensywny rozwój zagraniczny w regionie CEE.

W związku z tym rozbudowujemy nasz zespół finansowy.Ze względu na stały rozwój biznesowy poszukujemy: Młodszego Analityka w Dziale M&A

Twoje zadania: wsparcie Managerów w prowadzeniu projektów i procesów M&A realizację wybranych zadań z zakresu wyceny przedsiębiorstw i aktywów oraz modelowania finansowego gromadzenie danych z rynku, przetwarzanie ich oraz wyciąganie wniosków i sporządzanie analiz opracowywanie raportów i prezentacji

Szukamy osoby, która: jest studentem/studentką uczelni o kierunku ekonomicznym lub właśnie ukończyła studia chce rozwijać się doradztwie transakcyjnym (M&A) ma opanowane podstawy sprawozdawczości finansowej potrafi dobrze się komunikować i zbierać informacje lubi tworzyć analizy, a dane potrafi przedstawiać w sposób przejrzysty i uporządkowany zna język angielski i ma opanowany pakiet MS Office

Oferujemy:

Zatrudnienie na okres wakacyjny, zakładamy kontynuację współpracy

Pełen onboarding, jasne wyznaczanie celów i zadań

Całkowicie finansowany sprzęt do pracy

Częściową pracę zdalną

Współpracę w dojrzałym środowisku biznesowym z doświadczonymi Managerami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania

Przyjazną atmosferę pracy, gdzie nie mamy dress codu, do Zarządu można przyjść w każdej chwili, a świętowanie celebracje sukcesów odbywają się w luźnej atmosferze przy pizzy w piątek

Aplikuj wypełniając formularz: https://vercom.traffit.com/public/form/a/ME8wPQ==

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną Linkedin lub e-mailowo - z.wozniak@vercom.pl Zuzanna - HR Consultant

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Inne
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1083/06/2021
Oferta ważna do:2021-07-09