Inspektor w Dziale Obsługi Klienta

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,

• stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

• bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

• atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

GŁÓWNE ZADANIA:

• realizacja zawartych umów w zakresie związanym z obsługą klienta,

• bieżący kontakt z klientem w ramach zapewnienia ciągłości obsługiwanych procesów,

• obsługa procesu wydawania produktów na transport samochodowy,

• przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz przesłanie CV na adres rekrutacja@pern.pl w terminie do 21 czerwca 2021 r. do godz. 16:00

W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 131/III/2021

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w PERN S.A. (ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock) oraz danych szczególnych kategorii podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Wymagania
  • wykształcenie: min. średnie, preferowane: ekonomiczne, techniczne,
  • doświadczenie zawodowe: min. 1 rok, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi programów MS Office na poziomie podstawowym.
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Inne
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Rejowiec Poznański
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1081/06/2021
Oferta ważna do:2021-06-21