SuiteCRM Developer / Wdrożeniowiec

Praca w zespole podzielonym na kompetencje: SuiteCRM developer, UI/UX design / grafik, analityk, project manager, tester w części:

SuiteCRM developer

Wymagana dobra znajomość:

- Instalacji i konfiguracji SuiteCRM

- Analiza procesów biznesowych firmy

- Zrozumienie specyfiki klienta firmy której się wdraża CRM

- Dostosowanie SuiteCRM do danej firmy

- Modyfikacja modułów

- Instalacja certyfikatu SSL

Dodatkowe zalety to znajomość:

- Budowanie lejków sprzedażowych

- Programowanie rozszerzające funkcjonalność

Praca zdalna przez Zooma / Slacka / Jira / GitLab.

Konkurencyjne wynagrodzenie. Ciekawe, nowe projekty, najnowsze technologie, ambitna firma z wizją, koleżeńska atmosfera Zapraszamy :)

Wymagania
Konfigurowanie i dostosowywanie SuiteCRM do potrzeb procesów biznesowych klientów.
Zadania
Instalacja, konfiguracja, dostosowanie Suite CRM do procesów biznesowych klienta.
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1057/05/2021
Oferta ważna do:2021-06-27