Prestashop Developer

Praca w zespole podzielonym na kompetencje: PrestaShop developer, UI/UX design / grafik, project manager, tester w części:

PrestaShop developer

Wymagana dobra znajomość:

- Wybór optymalnego szablonu spełniającego techniczne założenia projektu, instalacja, konfiguracja i dostosowanie szablonu PrestaShop na serwerze

- Modyfikacja szablonów Prestashop (frontend i backend)

- Dostosowanie szablonu do projektu graficznego

- Dobór, instalacja i konfiguracja odpowiednich modułów

- Modyfikacja modułów

-  Wdrożenie kodów śledzących

- Instalacja certyfikatu SSL

Dodatkowe zalety to znajomość:

-  Optymalizacja szybkości działania strony

- Optymalizacja pod SEO

- Programowanie rozszerzające funkcjonalność

Praca zdalna przez Zooma / Slacka / Jira / GitLab.

Konkurencyjne wynagrodzenie. Ciekawe, nowe projekty, najnowsze technologie, ambitna firma z wizją, koleżeńska atmosfera. Zapraszamy :)

Wymagania
Tworzenie sklepów internetowych na platformie PrestaShop.
Zadania
Programowanie sklepów internetowych w PrestShop
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1056/05/2021
Oferta ważna do:2021-06-27