Asystent/Asystentka w Dziale Tłumaczeń

Jesteśmy pionierem i niekwestionowanym liderem wdrożeń Dynamics 365 Business Central w Polsce. 180-osobowy zespół IT.integro tworzą ludzie o przeróżnych kompetencjach z zakresu programowania, business intelligence, zarządzania projektami, sprzedaży, szkoleń i wielu innych. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Codziennie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

W związku z rozwojem poszukujemy Asystenta/Asystentki w Dziale Tłumaczeń, zainteresowanej zdobyciem doświadczenia w realizacji tłumaczeń i prowadzeniu zajęć z języka angielskiego.

Czym będziesz się zajmował?

• Tłumaczeniem dokumentacji, plików aplikacji oraz materiałów marketingowych na język angielski

• Weryfikacją tekstów, napisanych w języku angielskim, pod kątem poprawności językowej

• Prowadzeniem zajęć z języka angielskiego dla pracowników firmy

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Znakomitej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom C1)

• Statusu studenta IV/V roku lub absolwenta (preferowane kierunki: filologia angielska, lingwistyka stosowana lub pokrewne)

• Bardzo dobrej znajomości składni i gramatyki języka polskiego

• Doświadczenia w zakresie tłumaczenia tekstów i prowadzenia zajęć z języka angielskiego

• Dbałości o poprawność stylistyczną i językową realizowanych tłumaczeń

• Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office

• Znajomości narzędzi CAT • Dobrej organizacji pracy i sumiennego podejścia do powierzonych zadań

• Dodatkowym atutem będzie:

 - znajomość innych języków obcych (w szczególności niemieckiego i duńskiego)

- zainteresowanie branżą IT, marketingiem lub rachunkowością

Co oferujemy?

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę • Wynagrodzenie 21 zł brutto/h

• Wdrożenie w pracę z oprogramowaniem CAT

• Zapoznanie z systemem Microsoft Dynamics 365 Business Central

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę hybrydową

• Możliwość łączenia pracy ze studiami dziennymi

• Przyjazną atmosferę pracy

Oferta skierowana jest do osób prywatnych – nie przyjmujemy zgłoszeń od szkół językowych i biur tłumaczeń. Aplikuj poprzez stronę kariera IT.integro: https://www.it.integro.pl/microsoft-partner/praca/asystent-asystentka-w-dziale-tlumaczen/

Wymagania
Zadania
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa cywilnoprawna
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1052/05/2021
Oferta ważna do:2021-06-21