Specjalista ds. płatności elektronicznych z językiem niemieckim

W Majorel lubimy pomagać i robimy to na wiele różnych sposobów, każdego dnia. Nasza praca związana jest ze świadczeniem usług związanych z obsługą klienta dla najbardziej znanych i cenionych marek na świecie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – odpowiadamy na pytania, odnawiamy subskrypcje, odnajdujemy zaginione paczki, odwieszamy zablokowane transakcje. Wszystkie podejmowane przez nas działania poparte są wartościami, którymi jako firma kierujemy się na co dzień – kreatywnością, dążeniem do doskonałości i szacunkiem. Takie podejście powala nam pozostawać liderem branży outsourcingu oraz nieustannie się rozwijać.

Dzięki obecności w prawie 30 krajach na świecie tworzymy międzynarodowe i wielkokulturowe środowisko pracy. Nasze koleżanki i koledzy pochodzą z różnych krajów, mówią różnymi językami, mają różne historie, przekonania i filozofie. Ta niesamowita różnorodność to dla nas wielka wartość, z której czerpiemy siłę do działania tworząc niezwykły zespół #OneTeam, do którego należy już ponad 58 000 osób na całym świecie. U nas każdy może być sobą.

Dowiedz się więcej o Majorel na majorel.com.pl

Oferujemy:elastyczność zatrudnienia - poszukujemy osób zarówno na 1/2 etatu, jak i na cały etatmożliwość ułożenia harmonogramu pracy w taki sposób, aby pogodzić go ze studiami lub innymi obowiązkamipracę w 100% zdalną - pracujesz ze swojego domuprofesjonalne szkolenie wdrażające - wraz z jego ukończeniem otrzymujesz wynagrodzeniemożliwość rozwoju i pracy z językiem niemieckimatrakcyjny system premiowymiędzynarodowe, innowacyjne środowisko oraz miłą atmosferępakiet benefitów do wyboruinicjatywy wewnętrzne, dynamiczne środowisko pracy
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (najlepiej poziom C1)
  • Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Sprawna obsługa komputera
  • Nastawienie pro-klienckie
  • Konieczne jest przejście 4 tygodniowego płatnego zdalnego szkolenia, które będzie odbywało się w godz. 9:00 - 17:00 od poniedziałki do piątku. Po jego zakończeniu otrzymasz wynagrodzenie.
Zadania
  • Kontakt z klientem w języku niemieckim (infolinia przychodząca)
  • Identyfikacja potrzeb klientów, szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Realizowanie celów zespołowych i projektowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:Obsługa klienta
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Tak
Ref: CDV/1036/05/2021
Oferta ważna do:2021-07-12