.NET Developer

Firma summ-it to firma consultingowa w obszarze IT. Głównym obszarem kompetencji są bazy danych, a w szczególności systemy SQL Server i Oracle. summ-it powstał w 2011 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą summ-it Wojciech Wencel. Pięć lat później działalność ta została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem, jak i prezesem zarządu firmy jest Wojciech Wencel. Zespół summ-it od momentu powstania firmy sukcesywnie się powiększa, a firma może szczycić się realizacją projektów dla firm polskich jak i zagranicznych. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, natomiast od 2015 roku partnerem Oracle. Rok 2016 przyniósł natomiast partnerstwo z firmą Qnap.

Czy jesteś programistą .NET i C #? Szukamy jednego!

Czy lubisz pracować przez długie godziny nad niejasnymi zadaniami z wczoraj? Lubisz używać starej wersji języka C #, ale znajdujesz rozwiązania na StackOverflow w najnowszej wersji? Masz ochotę pracować ze sztywnymi i nieprzydatnymi członkami zespołu?

Jeśli tak, to NIE aplikuj. Będziesz po prostu rozczarowany.

W przeciwnym razie czytaj dalej!

Oferujemy:

Pracę dla klientów z różnych sektorów działalności (bankowa, produkcyjna, usługowa)

Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii

Udział w międzynarodowych projektach

Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju

Bibliotekę firmową, w której znajdziesz wiele ciekawych materiałów

Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę / umowę zlecenie

Przyjazną atmosferę

Możliwość pracy zdalnej

Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni

Dostęp do kawy, którą możesz wypić bez zawału serca!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij nam swoje CV rekrutacja@summ-it.pl

Wymagania
  • Doświadczenie z .NET / C # i znajomość frameworków
  • Podstawowa wiedza na temat HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do stałego rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
Zadania
  • Obsługa klienta
  • Bieżąca usługa / naprawa błędów
  • Wdrażanie rozwiązań w systemach chmurowych
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1032/05/2021
Oferta ważna do:2021-06-18