PHP Developer

Firma summ-it to firma consultingowa w obszarze IT. Głównym obszarem kompetencji są bazy danych, a w szczególności systemy SQL Server i Oracle. summ-it powstał w 2011 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą summ-it Wojciech Wencel. Pięć lat później działalność ta została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem, jak i prezesem zarządu firmy jest Wojciech Wencel. Zespół summ-it od momentu powstania firmy sukcesywnie się powiększa, a firma może szczycić się realizacją projektów dla firm polskich jak i zagranicznych. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, natomiast od 2015 roku partnerem Oracle. Rok 2016 przyniósł natomiast partnerstwo z firmą Qnap.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu z minimum trzy letnim (MID), praktycznym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w PHP. Twój zakres obowiązków oraz wynagrodzenie dostosujemy do posiadanego przez Ciebie doświadczenia oraz umiejętności.

Dołączysz do kilkuosobowego zespołu deweloperskiego, który większość naszych projektów prowadzi z wykorzystaniem metodyk zwinnych (SCRUM, Kanban, Agile). Tworzymy przy pomocy najnowszego stacku! Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez summ-it.

Oferujemy:

Pracę dla klientów z różnych sektorów działalności (bankowa, produkcyjna, usługowa)

Pracę z różnymi modelami analitycznymi

Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju

Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii

Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę

Udział w międzynarodowych projektach

dział w spotkaniach pt. “Naukowy Piątek” oraz konferencjach

Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B

Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, promujemy te najlepsze!

Efektywną organizację pracy w projektach wykorzystując metodyki SCRUM, Agile

Technologie, których używamy:

Wymagane:

Laravel

PHP

Rest API

Git

OOP

SOLID

PHPUnit

HTML

CSS

JS

Mile widziane:

.net

SQL

Vue

SCSS

wordpress

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość Angular / React DDD

Doświadczenie w projektowaniu baz danych dla dużych systemów

Umiejętność pracy zarówno z UI jak i back-endem

Umiejętność szybkiego wdrożenia się w istniejący projekt

Znajomość zarządzania linuxem, apache httpd oraz bazą MySql / MariaDB w stopniu pozwalającym na samodzielne uruchomienie aplikacji na serwerze

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij nam swoje CV rekrutacja@summ-it.pl

Wymagania
  • Co najmniej trzy letnie praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP
  • Dobra znajomość wybranego frameworka MVC – pracujemy z Laravelem i to docelowo interesuje nas najbardziej
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie w pracy z Gitem
  • Umiejętność korzystania z Composer’a
  • Podstawowa znajomość JS
  • Znajomość SOLID oraz OOP
  • Doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi i dobrymi praktykami programistycznymi
  • Umiejętność analizowania wymagań
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B2)
  • Gotowość do stałego rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, samodzielność w działaniu
Zadania
  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez summ-it
  • Większość naszych projektów prowadzimy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (SCRUM, Kanban, Agile)
Dane oferty
  • Rodzaj umowy:Umowa o pracę
  • Branża:IT
  • Region:wielkopolskie
  • Miasto:Poznań
  • Wynagrodzenie:Nie
Ref: CDV/1030/05/2021
Oferta ważna do:2021-06-17